Режим роботи
Пн-Нд: з 9-00 до 20-00
Зворотній зв'язок

Kastle

Kastle MX / LX saled_big.png Kastle MX / LX
2 720 грн.
85,00 €
Kastle MX74 Limited (2018) Kastle MX74 Limited (2018)
9 600 грн.
300,00 €
Kastle PX71 (2020) Kastle PX71 (2020)
6 080 грн.
190,00 €
Kastle XX 85 West JR (2014) Kastle XX 85 West JR (2014)
3 840 грн.
120,00 €
Katle MX74 (2020) Katle MX74 (2020)
5 120 грн.
160,00 €

Історія бренду Kastle бере свій початок в далекому 1924-му році. Саме тоді Антон Кастл (Anton Kastle) виготовив свої перші лижі. Давши виробленим лиж своє ім'я Kastle, він представив їх на семінарі тренерів, що проходив в містечку Hohenems (Австрія). У 1929 Антон Кастл організував серійне виробництво і поставляв гірські лижі в магазини невеликими партіями. Виробництво призупинилося в період нацистської окупації і в важкі роки Другої Світової війни. Після закінчення війни маленька лижна фабрика запрацювала знову і почала своє процвітання.
 Після перемоги в кубку світу в 1950-му році, а також після отримання олімпійського золота спортсменами на гірських лижах Kastle в 1952-му і 1956-му роках Kastle став маркою чемпіонів. Антон Кастл, натхненний золотими медалями, що обрушилися на спортсменів його команди, прагне до більшого. Пошуки досконалості привели його до нової конструкції (синтез пластмаси та металу), названої CPM і введеної в 1966-му році. Пізніше, вже після впровадження нової технології, Kastle був викуплений компанією Fischer і став частиною Sport AG Group.
 Команда Kastle, протягом багатьох років, включала найвідоміших гірськолижників 50-х, 60-х, 70-х і 80-х років. Ось імена лише деяких кращих з них: Андреас Венцель (Andreas Wenzel), Тоні Зайлер (Toni Sailer), приминаючи Зубрігген (Pirmin Zurbriggen), Енді Лоуренс (Andy Lawrence). Після смерті Антона Касла в 1988-му році, майбутнє бренду стало туманним.
 У 1991-му році Bennetton Sportssystem, дочірня компанія Benetton Group, придбала Kastle, вливши в розвиток компанії великі гроші. Виробництво в Австрії було закрито і перенесли в інше місце, а ім'я Kastle було фактично вбито. На його місці організувалося виробництво нового модельного ряду гірських лиж під маркою Nordica, відомої до того часу своїми гірськолижними черевиками. При виробництві своєї продукції Benetton активно використовував технології і напрацювання свого попередника, зокрема оригінальну систему виброгашения Exocontrol (сталеві ребра на верхній поверхні лижі). Потім Benetton продав Nordica групі Tecnica-Marker-Volkl-Dolomite і всі сліди Kastle остаточно зникли. C 1999 року гірські лижі Kastle зникають з ринку, з економічних причин власники компанії Benetton припиняють фінансувати цей напрямок.
 Але історія бренду на цьому не закінчується. У 2007-му році Kastle повернувся в свою рідну Австрію і стрімко зійшов на сцену з новою колекцією гірських лиж Kastle «Повернення», що складається з чотирьох моделей. Так, на початку нового століття троє австрійських підприємців (в минулому відомі гірськолижники) Зігфрід Румпфубер (Siegfried Rumpfhuber), Александер Лотшак (Alexander Lotschak) і Олівер Біндер (Oliver Binder) за фінансової підтримки виробника спортивних позашляхових мотоциклів КТМ - Cross Industries IncI викупили бренд Kastle . Вони вирішили спробувати отримати нове місце в лижній індустрії зі старими цінностями і новими ідеями.
 На заводі компанії Head в Австрії було організовано власне виробництво на власній же технологічній лінії, удосконаливши технологію і повернувши цього бренду минулу славу. Як і раніше, інновації та технології, мають головний пріоритет на Kastle, яка проявляється через високоякісний, сучасний, але класичний дизайн лиж. Нові гірські лижі Kastle хвалять в численних лижних тестах у всьому світі.
 У нових лижах Kastle як і раніше продумане поєднання сучасних технологій і високої якості. На згадку про колишнє Kastle дизайн нових лиж постаралися залишити класичним - основа всіх моделей білий і чорний кольори. Прозора кольорова вставка в шкарпетці лижі, неодмінний атрибут - фірмова система виброгашения hollowtech, що стала ще й елементом декору.
 Компанія Kastle створила свою команду відмінних райдерів: Martin «McFly» Winkler (AUT), Sascha Schmid (SWI), Giulia Monego (ITA), Baptiste Blanc (FRA) і Jennifer Farde (SWE). У 2007 році до них приєдналися такі легенди фрірайду, як переможець Freeskiing World Tour в 2000, 2001 і 2002 роках Хьюго Харрісон (Hugo Harrison) і Кріс Девенпорт (Chris Davenport), який в 1996 і 2001 вигравав WESC (World Extreme Skiing Championship) на Алясці - в той час неофіційно вважався чемпіонатом світу з фрірайду. А також молодий Гріффін Пост (Griffin Post), який виступаючи на MX98, виграв одне з найпрестижніших змагань у світі фрірайду - Subaru Telluride Freeskiing Open, які проводяться в рамках IFSA Freeskiing World Tour.
 Таким чином, новим власникам компанії Kastle, які вдихнули «друге життя» в настільки відомий і шанований бренд, вдалося створити якісно нову продукцію класу premium.

Історія і факти KASTLE в датах:

1964 - Біллі Кід і Джимі Хьюг виграють олімпійське золото на дерев'яних лижах Kastle slalom
1966 - Kastle винаходить новий тип конструкції для лиж, який називається CPM (з'єднання пластмаси та металу).
1968 - Йозеф Фішер і його сестра Сельма Штурмбергер (Fischer) набувають Лижну фабрику Антона Кастле (Vorarlberger Skifabrik Антон Kastle).
1970 - Карл Кордіна виграє Кубок світу в спуску на лижах Kastle.
1976 - Kastle представляє свій новий логотип - «подвійні стрілки».
1980 - Андреасом Венцель виграв Кубок світу в загальному заліку серед чоловіків з гірськими лижами Kastle, а його сестра домоглася такого ж успіху серед жінок.
1984 - 1991 Пірмін Цурбрігген (Pirmin Zurbriggen) стає чотириразовим володарем кубка світу на лижах Kastle.
1988 - На Олімпійських іграх в Калгарі (Канада) Kastle завоювала 4 золотих і 6 срібних і бронзових медалей.
1988, 19 жовтня - засновник компанії Антон Кастле вмирає
1997 - Андре Кетіль Омодт (комбінація) і Том Стіансен (слалом) двічі виграли золото на чемпіонаті світу в Сестриере.
2007 - Kastle повертається в Австрію - лижі, які знову розроблені і виготовлені в Австрії.